Přesně pět novinek před výstřelem

Přesně za týden startuje čtvrtý ročník festivalu SYMBOLIC. Netřeba se rozepisovat o tom, že nervozita je již mimo měřitelnou stupnici. Tři roky půstu konečně končí… a my můžeme začít nanovo. Zde je shrnutí nejzásadnějších informací, na které se ptáte, nebo které bychom Vám rádi sdělili.

1. Lístky z roku 2019 samozřejmě platí. Pokud vlastníte vstupenku na neproběhlý ročník 2020, budete bez problémů vpuštěni do areálu BEZ TOHO, aniž byste dopláceli částku do aktuální hodnoty lístku.

2. Jednodenní vstupenky budou. Tak jako každý ročník, budete moci i letos vyrazit na náš festival poslední den, tedy v sobotu (cena bude stoprocentně pod tisíc korun).

3. Poslední info ke vstupenkám. Předprodej za sníženou cenu končí v neděli (26. 06. 2022) večer. Poté už bude možné koupit vstupenky pouze u vstupní brány festivalu a to od úterního večera, kdy také přivítáme první „žíznivce“ abychom si s nimi užili ono poslední „ticho před bouří“.

4. Máme platební terminály. MOC jsme o tuto věc stáli, a tak jí také uskutečnili. Hlásíme tak KONEC hledání bankomatů po okolí, KONEC půjčování peněz od kamarádů, KONEC „seker“ v našich futrech. Od tohoto ročníku u nás budete moci platit kartou jak na bráně, tak v žetonárně a merchandise stanu (uffffff – není nad to netahat sebou na festival větší hotovost).

5. No a na závěr dnes jedna drobná (přesto podstatná) radost. Flotila SYMBOLICkých kelímků se rozrostla o další (dva) přírůstky. Zatím odtajníme jeden… druhý si necháme „naažpak“… snad vám z těchto krasavců bude chutnat…

Díky za pozornost… a naviděnou

 

Dejvy

Zpět do obchodu