ANO, je to tak…

To o čem se mluví nejenom na facebooku, ale koluje to všemi metalovými kuloáry je naprostá pravda. Nehodláme lhát, zastírat ani fabulovat. ANO, čekali jsme letos na SYMBOLICu v Topolné u Uherského Hradiště větší návštěvnost. ANO, je to pro nás zklamání a důvod k „lámání si hlav“, proč tomu tak vlastně bylo. Počasí bylo během celého festivalu úžasné (ta dvacetiminutová páteční bouřka vlastně přišla neskutečně vhod), areál je prostě bezkonkurenční… Zvuk na obou podiích skvělý, kuchyň tradičně geniální, pivo jak křen… Přiznám se, že nejenom já, ale celý team tomu moc nerozumíme.

I tak se Vás však sešlo dost na to, aby dopady nebyly fatální. Upřímně, padlo to tu v minulosti mnohokrát – SYMBOLIC je primárně o tom PLNIT SI SNY. S tím jsme kdysi tento festival založili, a s tím ho také jednou (až ty sny dojdou) ukončíme. Pozvat k nám CANDLEMASS byl sen z největších, a řeknu Vám: Vidět Petřína a Duzl v kotli pod podiem „popotahovat“ a slyšet sborem těch několik set hrdel na sále zpívat texty s kapelou bylo… DOJEMNĚ NEZAPOMENUTELNÉ. Děkujeme Vám za podporu a děkujeme za tu pozitivní atmosféru, kterou jste v Topolné vytvořili!!!

Je načase začít se věnovat „menšímu SYMBOLICu“. Menšímu už teď bereme s rezervou, neb loni na BACKU bylo stejně lidí, jako letos v Topolné. My se snů nevzdáváme… a tak pro Vás opět chceme připravit BACK naprosto nezapomenutelným. Line-up je sestaven, areál zamluven… tímto tedy spouštíme limitovanou předprodej. Možná to bude naposledy, co se ve Třech Dvorech sejdeme (areál je prodaný). Tak AŤ TO STOJÍ ZA TO děcka!!!

 

Dejvy

 

Zpět do obchodu