DĚKUJEME a ještě jednou DĚKUJEME!

Byla to letos prazvláštní sezóna. Sezóna plná splněných snů, po okraj napěchovaná různorodým mixem emocí, přátelstvím,... odhodláním a v neposlední řadě něčím, co bych nazval "souzněním". Na jazyk se mi dere jediné slovo. Tím slovem je samozřejmě "DĚKUJEME". Necítit potřebu vyslovit toto slovo, už by SYMBOLIC nebyl. Je nás už přes dvacet - dvacet lidí, kteří tvoří několik let jádro, bez něhož by nebylo nic. V mysli mi před pár týdny vyvstala definice SYMBOLICu : "jeden pytomec měl sen, druhej se k němu přidal a ostatní je následovali". Nešlo by to asi vyjádřit lépe - navždy budu vděčný všem, co spoluvytváří to, co je podstatou našeho festivalu. DĚKUJI Vám, (dnes už opravdu MÁ rodino), a .... DĚKUJI Vám, našim věrným fanouškům. Vy všichni dohromady zhmotňujete něco lidského, v co jsem už před lety přestal věřit.

"Malý" SYMBOLIC byl o důstojném rozloučení se s areálem. Opravdu netušíme, zda ještě KDY vůbec bude možnost nechat rozeznít (pro nás) ten nejkrásnější prostor něčím tak nádherným, jako je "ta naše" hudba. Přijde mi symbiotické spojení těch tří slov - hudba, koupaliště a VY. Každý z Vás, kdo kdy prošel naší branou, zanechal právě v tomto prostředí kus něčeho, co tvoří naší podstatu. Opět napíši jen "DĚKUJI Vám za to".

Byly to (alespoň pro mě) krásné čtyři dny. Ano, vyskytly se problémy - ANI netušíte, jak moc mě mrzí hlavně ten páteční. K létu prostě patří bouřky a s nimi spojené hromy a blesky, ale aby si to ten jediný (co se nad Kolínem zhmotní) namířil rovnou do třídvorské "trafačky" byl opravdu pech. Ta bezmoc nemoci ani vylézt na pódium, abych Vás poinformoval o tom, co se děje byla ... neskutečně frustrující. OBDIVUJI Vás - OBDIVUJI Vás za to, jak jste se všichni zachovali. Žádné výčitky - žádné nepokoje - žádná "zlá krev". Jen obrovská míra pochopení a solidarity. Nemám slov - nevystoupí headliner celého festivalu, (za kterého si zaplatíte), neteče pivo, všude naprostá tma a vy? Vy (i přes toto všechno) přijdete podat člověku ruku s tím, že víte, že vlastně nejvíce to mrzí nás a kapelu. SMEKÁM před Vámi všemi.

Každý festival píše ty samé věty o tom, jak má nejlepší a nejúžasnější fanoušky na světě - ANO, vždy se tak však děje do chvíle, než přijde nějaký opravdový problém, který odkryje naší lidskou přirozenost. U nás tato situace nastala. A jak se zachovali naši fanoušci? JAKO ti nejúžasnější návštěvníci vůbec. Jsou věci, které neovlivníte, ovšem jsou i věci, na kterých můžete pracovat ... a my Vám CHCEME Vaši loajalitu vrátit. Proto už jednáme se SCHIZOPHRENIÍ o tom, aby přijeli napřesrok. Nevíme zda se tak uskuteční ve Třech Dvorech nebo jinde, co však víme je, že se tak uděje. A to z úcty k Vám - ano, těm nejúžasnějším návštěvníkům na světě. 

Asi jsem toho napsal více, než jsem měl v plánu a vlastně i informačně méně, než jsem zamýšlel, ale ... teď asi nedokáži více. Brzy se Vám opět přihlásíme s novinkami ... a tomu věřte, že to budou velké novinky.

Díky za pozornost, DEJVY ... a celý zbytek teamu.

 

Back to Symbolic 2022_1

 

 

Zpět do obchodu