Zima bez SYMBOLICu? Děkujeme, už ne...

Za pár týdnů to budou přesně tři roky, co proběhl poslední WINER SYMBOLIC. Je načase vrátit vše do "normálních kolejí". Ano - přesně do těch co posledně, tedy "Hell Bells, dva dny, hraní pod stanem uprostřed klubu, kraťasy/triko, žetony a krom dobrého pití i skvělé jídlo". Takhle to máme rádi a právě takhle si chceme užít poslední lednový víkend roku 2023.

FB lista 2023 851x315_WinteKafer_01

Tímto tedy oficiálně oznamujeme, že "WINTER" bude ... a bude to velké, neb jsme se (a nevypilo se u toho ani tolik piv) dohodli na spolupráci s panem Kávou a jeho KAFESTEM. Vzniklo tedy něco jako "Zimní Symbolický Kafe v Hells".

Termín připadl na pátek a sobotu 27-28.1.2023. Krom světových metalových legend, které se tradičně objeví na velkém plátně, zahrají živě Česko/Angličtí SYMBTOMY a Kladenští COMANDER. Další kapely ohlásíme v nejbližší době.

Počet návštěvníků omezujeme tradičně na 100 lidí, kterým opět vyrobíme památeční kartičky s fotkou, jménem a line-upem. Objednávky přijímáme přes náš e-shop a jelikož se vše na světě zdražuje, MY NECHÁVÁME STEJNOU CENU, jako v roce 2020, tedy 250 Kč za oba dva dny.

Veškeré dodatečné info vám pošleme e-mailem po zpracování objednávky.

To by pro dnešek mohlo stačit - díky za pozornost a brzy "napřečtenou".

DEJVY

Zpět do obchodu