Inspekční cesta do Topolné = bezbřehé nadšení

Již za pár týdnů se otevřou SYMBOLICké brány pro všechny fanoušky celosvětové extrémní hudební scény. Uděje se tak přesně ve středu, 29. června lehce po poledni. Člověka až mrazí, když si uvědomí, že je to vlastně za měsíc.

Velký SYMBOLIC neproběhl celé dva roky, a tak jsme všichni plni očekávání, neb areál v Topolné jsme si vlastně vysnili, a s velkou radostí ho v roce 2019 oznámili. Nevěděli jsme co od přestěhování ze Třech Dvorů (tedy našeho původního SYMBOLICkého místa konání) očekávat. Ona nejistota trvala zmíněné dva roky – za pár dnů už ale bude jasné, JAK nám i vám v Bůrovcích bude.

Už teď jsme si však jistí, že je to krok správným směrem. Areál se během kovidové pandemie proměnil skoro až k nepoznání. S takovým komfortem jaký areál nabízí, jsem se ještě nesetkal na žádném mnou navštíveném festivalu (a to opravdu nepřeháním). Dvě podia (venkovní a vnitřní), úplně nové toalety, sprchy (v nichž se festivaloví návštěvníci budou moci vysprchovat jako vůbec první), luxusní bary, neskutečně půvabný chill out v podobě chladných vinných sklípků, kuchyně a prostorná jídelna, dostatečně velké parkoviště a stanování v areálu (čímž snad vyeliminujeme zlodějský nešvar). To a MNOHEM více čeká na všechny, kdo se rozhodnou zavítat na letošní „velký“ SYMBOLIC.

Asi cítíte, že jsem opravdu nadšen. Pevně věřím, že vy budete také … abyste si dokázali udělat „jakous/takous“ představu o tom, o čem zde vyprávím, přikládáme pár aktuálních fotografií. Díky za pozornost … a s další novinkou se opět přihlásím za pár dnů.

 

Dejvy

 

Zpět do obchodu