Oficiální stránky Symbolic Festu

„Velký“ SYMBOLIC se kvapem blíží…

… a my se začínáme poohlížet po těch z vašich řad, KDO by nám s jeho realizací chtěli pomoci. Jinými slovy, rádi bychom oslovili ty, kdo by si chtěli festival užít takříkajíc z „druhé strany“ – tedy být jak fanouškovskou součástí, tak si k tomu ještě něco přivydělat.

Sami jsme fanoušci, takže nám nejde o to vás „uvázat“ k práci a nepustit vás ani na jednu kapelu. Tohle by nebavilo nikoho, tedy ani nás, ani vás. Jde nám o to, najít stejné šílence, jako jsme MY. Chceme prostě rozšířit řady realizačního týmu. Pokud se na to cítíte a rádi byste přiložili ruku k dílu, ozvěte se nám na email brigadnici@symbolic.cz, na kterém probereme vaše možnosti. Třeba se protnou s naší vizí a všichni budeme spokojeni.

Nabízíme zajímavé bonusy, příjemný kolektiv (vím, o čem mluvím, protože těch 20 lidí, co buduje SYMBOLIC již od roku 2017, je jako má rodina) a samozřejmě i nějaké to finanční ohodnocení.

Takže se nestyďte a pokud máte dospívající děcka, co budou chtít brigádu na poslední červnový víkend, či snad byste si vy sami chtěli užít SYMBOLIC trochu jinak, ozvěte se nám.

Ještě jednou email: brigadnici@symbolic.cz

Díky za pozornost,

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely