Oficiální stránky Symbolic Festu

Závěr léta bez SYMBOLICu? Nemyslitelné!

Back to the Symbolic 2022

Ač před lety startoval „BACK TO THE SYMBOLIC“ svou pouť jako „malá“ narozeninová párty pěti lidí z festivalového teamu, k nimž se přidalo pár srdcařů, kterým prostě areál koupaliště chyběl, a chtěli se do něj ještě na chvíli vrátit, dnes můžeme s klidným svědomím říci, že nám ten „malý“ SYMBOLIC za ty tři ročníky „krapet“ vyrostl. Minulý rok jsme 250 lístků vyprodali za pár dnů – přidali jsme 50 navrch, opět se vyprodaly, přidali jsme dalších 50 a situace se opakovala. Nakonec byl „plný barák“ a nám to udělalo neskutečnou radost. LETOS tedy rovnou nabízíme k prodeji 350 lístků s tím, že nějakých 50 si necháme pro případ, že by se na někoho z Vás srdcařů nedostalo.

„BACK TO THE SYMBOLIC“ je po roce zpět… a to v nejsilnější možné sestavě. Když se koukám na line-up, musím opravdu smeknout před Martinem a Duzl za to, že mě s mými nápady nepošlou do patřičných mezí, ale jsou je schopni dotáhnout do zdárného konce. Teď už vím, že opět bude večírek… večírek, z kterého opět budeme žít celý podzim a zimu. Snad jste na tom podobně a na konci srpna s námi vytvoříte atmosféru hodnou toho nádherného prostředí Třídvorského koupaliště, které máme tak rádi.

Dnes tedy JEN info o tom, že „BACK TO THE SYMBOLIC“ ve Třech Dvorech bude. Brzy pustíme do předprodeje vstupenky, brzy si povíme více. Teď se však chceme soustředit na výzvy, které jsou spojené s „velkým“ SYMBOLICem – s tím, který už za pár týdnů odstartuje v Topolné u Uherského Hradiště a na který se po té dvouleté nucené pauze opravdu neskutečně těšíme.

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely