Oficiální stránky Symbolic Festu

Informace ohledně nákupu vstupenek na SYMBOLIC 2022

Symbolic ticket 2022

Nejčastější dotaz, který nám pokládáte (a který vlastně rezonuje celou scénou) je „bude se konat vůbec nějaká větší kulturní akce v následujícím roce“? „Budou omezení takových rozměrů, že festivaly přijdou o návštěvníky a kapely o možnost vůbec někde vystupovat“?

Naše odpověď je stejná jako všech z branže, tedy „věříme / doufáme“. Ono nám vlastně ani nic jiného nezbývá. Stejně jako asi každý soudný člověk toužíme po tom, aby se vše vrátilo do normálních kolejí a svět se opět ubíral směrem, jaký jsme do roku 2020 znali. I přes všechny útrapy se však našla cesta „po které se dá vydat“, tou cestou je prodej online vstupenek.

Ano, nechystáme fyzické lístky na festival a to z jednoho prostého (nutného) důvodu. Kdybychom prodávali fyzické lístky a festival museli z důvodu vládních nařízení zrušit, bylo by opravdu těžké dohledat všechny kdo si lístek zakoupili. Bylo by opravdu logisticky složité vracet všem návštěvníkům peníze.

PROTO jsme se (jako v případě loňského BACK TO THE SYMBOLIC) rozhodli prodávat lístky POUZE ONLINE. Pokud bychom byli nuceni festival zrušit, jsme schopni do pár minut vrátit na vaše účty částky, které nám od vás za nákup vstupenek přišly. O své peníze tedy nemůžete přijít. Proto se nemusíte bát zakoupit lístek na SYMBOLIC 2022 (stejně jako na BACK TO THE SYMBOLIC 2022) jako dárek, či si ho jen sami sobě dopředu zajistit.

Děkujeme vám za podporu kterou nám dáváte … bez vás by to nešlo.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely