Oficiální stránky Symbolic Festu

Vítejte v SYMBOLICkém světě roku 2022!

Symbolic Open Air 2022

Je nám ctí představit Vám bezmála kompletní line-up pro příští ročník „velkého“ SYMBOLICu. Už na první pohled je jasné, že doznal určitých změn oproti neproběhlému ročníku 2020. Je to logické. Hlavní headliner (BRUTALITY) se nám rozpadl, druhý headliner (ARTILLERY) zahrál letos na BACK TO THE SYMBOLIC, a tak jsme se museli podívat po jiných nesplněných snech… a tentokráte jsme si hranice opravdu nekladli. Naším prioritním cílem JE totiž plnění snů… a toho SE NEVZDÁME ani v této nejisté době. Právě o tomto je PRO NÁS SYMBOLIC… v tomto se zrcadlí naše úsilí a naše práce.

Přátelé, CANDLEMASS – co říci k této legendě, která s určitými drobnými přestávkami hraje již od roku 1982? Vlastně, příští rok s Vámi oslaví právě na prknech našeho podia 40 let na scéně. To je neuvěřitelné!!!  Právě toto jsou ty momenty, které nás nutí jít dál a nepolevovat v nastoleném úsilí.

SINISTER? Ani nedokáži popsat, co pro mě znamená uvítat je na našem festivalu. Desky „Cross the Styx“, „Diabolical Summoning“ či „Hate“ formovaly můj hudební vkus… k tomu CONVULSE, WOMBBATH, MASTER, kteří se po letech s novou americkou sestavou vrací na naše pódia. Je toho tolik a tomu věřte, že jsme byli velice obezřetní i ve výběru „menších“ zahraničních kapel. Budete velice mile překvapeni jejich kvalitami a za to se Vám zaručujeme.

K tomu areál – jsme doslova nadšeni z toho, co během kovidu vzniklo v Topolné. Rozlehlé parkoviště, dvě úžasná stanová městečka (jedno dokonce přímo v areálu). K tomu nové bary, sprchy, záchody… areál Bůrovce je prostě dokonale reprezentativním místem pro akci, na které se sejde tolik otevřených lidí jako jste VY, naši fanoušci.

Nejde nám o to „narvat Vás do areálu co nejvíc“. Tohle NIKDY NEBYLO, NENÍ a NIKDY NEBUDE našim cílem a proto jsme se rozhodli omezit kapacitu na 1000 míst. Věřte, že CANDLEMASS pro takhle komorní publikum dlouho nehráli a MY Vám právě toto chceme dopřát. Chcete zažít něco, na co nezapomenete? Pak neváhejte s nákupem lístků.

Jak vše bude technicky probíhat prozradíme příště, teď se jen chceme kochat tím omamným pocitem, že festival bude, a že opět bude vyjímečný. My se právě nadechli, tak nás v tom nenechejte samotné.

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely