Oficiální stránky Symbolic Festu

Novinky ohledně blížícího se festivalu BACK TO THE SYMBOLIC!

Back to the Symbolic 21

Jak jsem před pár měsíci (právě na tomto místě) naznačil v novince týkající se spuštění předprodeje, rozhodli jsme se, že areál letos pro „menší“ podobu SYMBOLICu otevřeme pro rovných 250 návštěvníků. Důvodů jsme k tomuto kroku měli několik – tím nejpodstatnějším je Vaše pohodlí. Pokud bych měl spočítat předprodejní čísla, museli bychom zvednout ruce a zakřičet „VYPRODÁNO“ … ovšem … to neznamená, že už neexistuje šance, JAK se na letošní BACK TO THE SYMBOLIC dostat. Poctivě jsme od začátku předprodeje schovávali lístky sice objednané, ale nezaplacené či vystornované. Věřte mi nebo ne – ale nějakých 15 takových se nám tímto způsobem vrátilo, TAKŽE?

TAKŽE uvolňujeme do prodeje právě tento počet lístků. Víc „ani ťuk“. Tento apel píši hlavně pro ty, co by si rádi koupili vstup AŽ na místě. Už teď říkám, že „na bráně“ žádné lístky nebudou. Prosím berte to v potaz ať předejdete zbytečnému zklamání. Děkujeme za pochopení!

To by bylo k první novince – další budou následovat: Rozšiřujeme kuchyň! To znamená, že se můžete těšit na jídla, která jsme doteď z technických důvodů nemohli připravovat. Rozšiřujeme pivní bary! Budou dva, a to by v tom byl čert, aby se teď tvořili nějaké fronty. Na závěr bych tu pak měl jednu změnu programu. Čekal jsem, že tyto změny přijdou (překvapuje mě, že je zatím jen jedna) bohužel se týká Anglických DECREPID. Na tuhle kapelu jsem se MOC těšil a vlastně si jí svým způsobem vymodlil … bohužel kapelu díky pandemickým vztahům mezi Anglií a Českem vyškrtáváme z line-upu (přesouváme jí však na ročník 2022) a nahrazujeme jí Německou Old School stálicí CRYPTIC BROOD. Šlo nám o adekvátní náhradu a to se myslím Duzl, (která toto dostala na povel) povedlo na jedničku.

Takže přátelé to by pro dnešek bylo asi vše … ono už nám to klepe na dveře, TAKŽE: Kdo ještě nemáte lístek, rychle to napravte no a vy kdož máte, VY SI ZKUSTE do BACKu nic neudělat, ať se na konci prázdnin všichni ve zdraví potkáme, budu se na Vás těšit …

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely