Oficiální stránky Symbolic Festu

Dokompletováno jest… odkrýváme kompletní line-up srpnového BACK TO THE SYMBOLIC pro rok 2021!!!

Back to the Symbolic 2021

…. ano, a narovinu říkám „onen line-up skrývá nejedno překvapení“. Tím největším je asi plánované první živé vystoupení kapely SYMBTOMY. Navrch v takovém jakoby možná až „All Star“ složení. Po šesti letech se totiž na scénu vrací Jaroslav Šantrůček (IMPERIAL FOETICIDE, ex-DESPISE, ex-HEAVING EARTH), pro Duzl to bude první vystoupení v životě vůbec, za bicí se posadí Štěpán (POPPY SEED GRINDER, ex-DESPISE) a zbytek budeme tvořit my dva s Martinem (SECTESY). Na sezkoušení materiálu vpravdě moc času není, ale pokusíme se vše dát dohromady tak, abychom se za těch 20 minut před vámi nemuseli 20 let stydět.

Co se týče zbytku „startovního pole“ jsem pyšný na to, že se podařilo sehnat tak kvalitní kapely. Zní to klišovitě, ale „máte se na co těšit“. 

Pro nás dobrou zprávou (pro váhající fanoušky už horší) je, že máme prodáno 70% z celkové kapacity lístků. Ano … 70%. Počítáme tedy, že se BACK TO THE SYMBOLIC může vyprodat ještě do prázdnin. Proto prosím neotálejte s nákupem svého lístku. Nemáme v plánu navyšovat kapacitu. Chceme abyste se na konci prázdnin ve Třech Dvorech u Kolína cítili co nejkomfortněji a toto je jedna z našich cest k tomuto cíli.

Díky za pozornost – brzy nahodíme další novinky, buďte online…

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely