Oficiální stránky Symbolic Festu

Zahajujeme předprodej na BACK TO THE SYMBOLIC 2021!

Back to the Symbolic 2021

Ano, nemá smysl vyčkávat a přemýšlet nad scénáři toho, jak to tu vlastně v létě bude vypadat. Stejně bychom nic nevymysleli. Takže plním svůj slib a oznamuji zahájení předprodeje na naší tradiční „druhou“ letní akci, nazvanou BACK TO THE SYMBOLIC.

Jak jsem již naznačil v minulé novince (odkaz zde: Nadějím prý dochází dech jako posledním), rozhodli jsme se BACK trochu zatraktivnit. Do ničeho ostatního jsme „nehrabali“. Stále zůstává termín na konci prázdnin (27.-28.8.2021), stále zůstává místo areálu koupaliště ve Třech Dvorech u Kolína, stále zůstáváme dvoudenní. JEN ten line-up jsme začali (co se velikosti jmen zúčastněných týče) krapet přifukovat. Věřím, že zrovna proti této části nebudete nic namítat. Takže jdeme na to.

Elektronická vstupenka na našem e-shopu!

Máme termín, máme místo, máme headlinery, je na čase oznámit cenu. Striktně limitované vstupenky pořídíte za 550 Kč / 22 €. Opravdu chceme z BACK TO THE SYMBOLIC vybudovat akci, na které se budete cítit příjemně. Bez front, bez mačkání… bez možnosti se někde v klidu usadit. Proto jsme se rozhodli „udělat“ z BACKu akci pro striktních 250 návštěvníků. Kapacitu nebudeme navyšovat ani jinak spekulovat s lístky. NIC takového. Na minulém ročníku jsme si potvrdili, že přesně takto nám to vyhovuje a tak se tohoto scénáře hodláme i nadále držet.

Navrch máme v plánu posílit kuchyň (a s tím i sortiment), bary o jeden a můžete se těšit i na více stolů a lavic. Prostě i my si to chceme udělat hezký.

Poslední důležitá informace se týká vracení vstupného v případě, že by se festival nemohl díky vládním nařízením uskutečnit. Tady je to opravdu jednoduché – na Vaše účty bude okamžitě vráceno přesně tolik, kolik na ten náš bylo posláno. Skvělé pro Vás je, že byste se nám v případě vládní nepřízně nemuseli ani připomínat. Jakmile bychom byli nuceni festival zrušit, okamžitě vše posíláme zpátky k Vám.

Toť prozatím asi vše.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely