Oficiální stránky Symbolic Festu

Nadějím prý dochází dech jako posledním…

Back to the Symbolic 2021

…tak uvidíme. Za sebe (a vlastně i za nás všechny /tedy krom věčně pochybujícího Petřína/) mohu říci, že věříme. Věříme, že se situace uklidní a my se spolu s Vámi v létě uvidíme. K SUMMERBOLICu (naší nové akci) se vyjádřím příště v samostatné novince. Teď je čas probudit k životu BACK TO THE SYMBOLIC 2021. Už z plakátu je patrné, že chceme akci zatraktivnit. „Velký“ SYMBOLIC letos nebude, a tak jsme začali jednat se zahraničními kapelami alespoň o jejich účasti na „malém Backu“. NIKDY by mě nenapadlo, že na narozeninové párty (kterou jsme se chtěli původně jen komorně  rozloučit s létem v areálu třídvorského koupaliště) budou hrát veličiny žánru, jako právě zveřejnění ARTILLERY. A nejenom oni – věřte, že plánů je spousta, a i když některé nevyjdou, jiné se podaří.

Zatím je jasný termín, headliner… a také informace týkající se počtu návštěvníků. Minulý rok se Vás sešlo cca 300 a byla to neskutečná párty. Netvořili se ubíjející fronty (myšleno nekonečné a úmorné), atmosféra byla komorní, přesto byl areál příjemně zaplněn a zvláště večer bylo až odzbrojující nasávat to, co se vznášelo kousek nad námi všemi. CHCEME si to zopakovat, proto jsme si řekli že 250 návštěvníků + kapely + crew + VIP + oslavenci je tak akorát. Věříme, že si to budete chtít užít stejně jako my a tak toto naše rozhodnutí pochopíte.

Jak to bude s lístky, stejně jako s jejich cenou atd. zveřejníme, až budeme vědět víc (nemusíte mít strach z nákupu – pokud by se akce z důvodu vládních nařízení nemohla konat, vše obratem vrátíme na Vaše účty).

Tak to by asi bylo vše co mám pro dnešek na srdci, věřte nám, že my prostě jen nechceme podlehnout rozpínající se apatii. Věříme, že to cítíte stejně a chcete těmto stavům vzdorovat – BACK TO THE SYMBOLIC by mohl být krok k tomu, zkusit se znovu postavit za vlastní sny a přání.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely