Oficiální stránky Symbolic Festu

Zahajujeme předprodej na letošní „BACK TO THE SYMBOLIC: COVID-19 EDITION“

Back to the Symbolic 2020

Z důvodu omezené kapacity areálu ve Třech Dvorech (festival bude probíhat na „malém pódiu“ s tím, že pláž bude složit jako stanové městečko), jsme se rozhodli spustit předprodej a dát tak do rukou jistotu těm, kdo má v plánu za námi do Dvorů dorazit.

Předprodej a info o Back to Symbolic:

Veškeré informace, včetně line-upu, naleznete na stránce BACK TO THE SYMBOLIC,
předprodej je spuštěn na našem e-shopu.

Letošní BACK TO THE SYMBOLIC (jak jistě víte) bude na rozdíl od minulého roku dvoudenní. Ve Třech Dvorech u Kolína se koncem prázdnin v bývalém areálu „klasického SYMBOLICu“ potká 17 domácích kapel. Pro návštěvníky bude přichystáno vše potřebné (dostatečně velké parkoviště, občerstvení i kvalitní zvuk) + pláž jako stanové městečko.

Najíždět budete moci již v pátek během dopoledních hodin s tím, že produkce v pátek odstartuje v 19:00, v sobotu pak v pravé poledne.

Cenou jsme cílili do sfér „poděkování“ Vám, našim věrným fanouškům. Na oba dny bude stát vstupné 350,- v předprodeji, 390,- pak zaplatíte na místě. Jednodenní vstupné díky nízké ceně ani neplánujeme.

Pokud se rozhodnete zajistit si svou vstupenku, obdržíte od nás voucher s unikátním kódem jenž jen předložíte u vstupu (buď vytištěný, nebo v elektronické podobě v mobilu). Těšíme se na Vás…

DEJVY

Back to Symbolic 2020

Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely