Oficiální stránky Symbolic Festu

Dnes…

Back to Symbolic 2020

Ano, dnes by startoval SYMBOLIC OPEN AIR 2020 v Topolné u Uherského Hradiště,  kdyby… KDYBY se ve světě nedělo to, co se právě teď děje.

Všichni chápeme dopady a i přesto, že nás nastalá situace neskutečně rmoutí, nemáme v plánu polevovat v našem úsilí a jen tak bezcílně bloumat v zatrpklosti.  NAOPAK…

Již příští týden ve Třech Dvorech na koupališti startuje dětský den plný zábavy pro Vaše ratolesti. Večer pak na ty „větší“ čeká VELKÁ RETRO DISKOTÉKA (kdo zažil mé středeční párty na OBSCENu, ví o čem je řeč, takže JEN: Dr.Alban, DJ Bobo, Scooter, Prodigy, 2 Unlimited, Aqua, Dr.Bombay, Masterboy, Fun Factory, Scatman John, MC Hammer, Vengaboys, Technotronic… a další).

Podle stejného modelu (dětský den/diskotéka) pojedeme i v srpnu, konkrétně 8.8… no a na konec prázdnin máme v plánu (stejně jako v loni) uspořádat SYMBOLIC ve své… no, skromnější podobě.

Ikdyž upřímně, rozhodli jsme se letos zas až tak skromní nebýt. BACK TO THE SYMBOLIC pro rok 2020 hodláme uspořádat dvoudenní. 17 domácích kapel / stanování na pláži / občerstvení jako při klasickém SYMBOLICu / dostatečně velké parkoviště / start v pátek v 18:00, v sobotu v 11:00.  Myslím, že tohle bude párty na kterou se… snad nezapomene. Navrch pod záštitou plakátu (všechny naše akce odteď poznáte neb budou zabaleny do stejné grafiky), na nějž jsme neskutečně pyšní. Tak naviděnou ve Dvorech, děcka.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely