Oficiální stránky Symbolic Festu

Soupiska SYMBOLICkého ročníku 2020 jest uzavřena!

Artillery

Ano, „máme to pod střechou“, tedy… co se týče line-upu pro ročník 2020, můžeme říci: „máme splněno“. K tomuto konstatování byla vcelku trnitá cesta.

Od zveřejnění amerických BRUTALITY jsme věděli, že chceme zaplnit ještě jednu pozici, jedno pole v tabulce… to, před kterým je napsána velká „dvojka“.

Seznam potvrzených kapel je kompet na webu!

Stačí se podívat do sekce Potvrzené kapely. 🙂

Na toto pole jsem měl stejný požadavek jako na /řekněme/ prvních deset (možná však přeci jen o několik svých pověstných chlupů větší). Muselo se jednat o legendy žánru, o něco co tu opravdu JEN TAK nehraje a tudíž to v naší kotlině nelze vidět ob týden, o něco… o něco co vzbuzuje zasloužený a neskrývaný respekt.

Dámy a pánové, je mi ctí představit Vám druhého headlinera pro příští SYMBOLICký ročník. „Dvojkou“ v naší soupisce se stává legendární Dánská Thrash Metalová formace ARTILLERY působící na scéně neskutečných 37 let. ZNÍ to až neuvěřitelně, ale je to tak. Vznik této kapely jest totiž datován rokem 1982!!!

Další plnění snů, další část práce, na kterou chceme (a věřím, že budeme) nadosmrti HRDÍ. Cíl našeho snažení zrcadlíme ve snaze připravit Vám neobyčejný festival. Festival, který nenabízí stokrát viděné či slyšené. Když se teď dívám na vizuál příštího ročníku vím, že jsme z naší cesty opět neuhnuli ani o píď.

Děkuji Vám za Vaše reakce a podporu, kterou nám dáváte najevo. Vážíme si jí a věřte mi, uděláme vše proto, abychom Vás nezklamali. Máme nový areál, máme kompletní line-up, máme pro Vás originální vstupenky v našem e-shopu. Vánoce jsou za dveřmi, pokud přemýšlíte nad originálním dárkem objednávejte vše zavčasu, ať máte před svátky klid (a já taky a neběhám na poštu týden před štědrým dnem).

E-shop Symbolic festu:

shop.symbolic.cz

Díky za pozornost děcka….

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely