Oficiální stránky Symbolic Festu

Čas věnovat se zimním radovánkám se stylu SYMBOLIC párty je zde!

Symbolic Winter Indoor Edition 2020

Pamatuji si docela přesně, jak jsme před rokem (zhruba touhle dobou) rozpitvávali u piva nápad, přibrat k té letní klasické verzi SYMBOLICu i zimní, menší sestřičku. NIC velkého, prostě jen uspořádat párty s lidmi, kteří jsou s „velkým“ SYMBOLICem tak nějak spjati a utužit kolektiv klasickou metalovou „pyjatikou“ (ikdyž něčím jako je „klasika“ bych to asi nenazýval, ale o tom až později). Asi nikoho z nás ani ve snu nenapadlo jak úžasná to bude 8a40ti hodinová jízda. Vše bylo opravdu myšleno jen jako „setkání“ za účelem zpříjemnit si chladné zimní měsíce. A vidíte, rok se tak nějak opět sešel s rokem a já tu sepisuji novinku týkající se zahájení předprodeje.

Pojďme tedy k věci – jelikož je kapacita klubu HELLS BELLS omezena přibližně na „sto hlav“ bude stejně jako loni legrace se do klubu vůbec dostat. Opět plánujeme zimní SYMBOLIC jako dvoudenní akci a to NONSTOP od pátečních 17 hodin do nedělních ranních hodin (24.-25. 1. 2020). Opět se v klubu bude moci dát spát, opět se v klubu budete moci pohybovat JEN v kraťasech (šatna i se službou šatnářů je v ceně / kraťasy si vezměte sebou), opět se v zadní části klubu bude kouřit a opět Vás čeká několik překvapení. Hudba na plátně pojede vlastně nonstop (opět se těšte na nejsilnější jména metalové scény), opět zažijete speciální živá vystoupení kapel UPROSTŘED klubu. Tentokráte se na Vás budeme těšit my se SECTESY (zcela mimořádně zahrajeme v pátek 24. 1. od 20 hodin) a co se týče soboty představí se opravdu úžasní TRAHIR + jedno překvapení.

K tomu klasická festivalová jídla, pivo do kelímku (ten si budete moci odnést domů) a žetony (ty nemohou chybět) 🙂 Prostě „letní festival uprostřed třeskuté zimy.

Takže si to shrňme: Cenu necháváme stejnou jako loni, tedy 250 Kč.

Předprodej odstartujeme prvního prosince. Do vyprodání (opravdu jde do prodeje JEN 100 lístků) si rezervace zajišťujte na emailu winter@symbolic.cz. Sem stačí napsat jen počet rezervací. Záhy Vám námi určený „odpovědný pracovník“ pošle další instrukce. U vstupu totiž dostanete speciální památeční kartu (ta pak může být /pokud o to budete mít zájem/ opatřena Vaším jménem i fotografií).

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů se nestyďte napsat do diskuze v naší FB události. Odpovídáme hbitě, inteligentně a zřetelně (tedy pokud se náhodou nenacházíme ve stavu kdy toho nejsme schopni). Uvidíme se děcka …

Symbolic Winter Indoor Edition 2020

24. – 25. 1. 2020, Hells Bells Rockin‘ Pub, FB EVENT

DEJVY