Oficiální stránky Symbolic Festu

Chtěli jsme pro Vás něco EXTRA …a tak od nás něco EXTRA dostanete…

Vstupenky Symbolic 2020

Co si budeme vyprávět, fetiš je strašně príma věc. Můžete krčit rameny a protahovat koutky, ale nás láska k fetiši přivedla na myšlenku „zhmotnit i takovou drobnost jako jsou lístky na festival“ v něco, co Vás třeba (byť jen na pár chvil) svým zpracováním pobaví.

Tímto oznamujeme zahájení předprodeje na SYMBOLICký ročník 2020. Nemáme žádné edice vstupenek po 100 kusech, nemáme ani tzv. předprodejní vlny, které jsou omezeny časovým údajem – máme pouze ty lístky, které si můžete pořídit v předstihu (jejich prodej stopneme 14 dní před festivalem) a lístky, jež si budete moci pořídit na místě (zde však budou k dispozici POUZE pásky – nikoli fyzický lístek jako takový) …tedy žádný fetiš.

Cena vstupného již byla oznámena, přesto pro úplnost:

  • Do 14tého června pořídíte lístky na celé 4 dny za 890 CZK / 38 EURO
  • Cena na místě, za celé 4 dny pak bude 1050 CZK / 44 EURO
  • Lístky POUZE na sobotu pak pořídíte za 750 CZK / 32 EURO

Dnešním dnem tak začíná éra „vylupovací“:

My víme, že jsme mohli nechat vyrobit klasické, tedy obyčejné vstupenky (vždyť jde vlastně jen o kus „něčeho“ co Vás dostane za brány festivalu), ale my si řekli „proč to neudělat jinak“ …možná líp, možná vizuálně hezčeji, možná …originálněji. Ať tak či onak, já mám z výsledku neskutečnou radost.

Každý, kdo si přes náš e-shop do 14tého června objedná lístek dostane „vylupovací vstupenkovou kartu“. Zda přijdete ke vstupu s vyloupnutým lístkem, nebo s celou kartou je na Vás (samozřejmě že po odtržení spodní části Vám vstupenka na památku zůstane). Pokud však netoužíte po fyzické vstupence, je zde ještě možnost voucheru, který Vám zašleme emailem. Ten si vytisknete a s průkazem totožnosti předložíte u vstupu (tento lístek je sproštěn poštovného, takže ve finále vlastně ušetříte).

Tolik k předprodeji …novinek však pro Vás chystáme více než dost …a tomu věřte, fetišisté budou… nadšeni.

Tak zase za týden v pátek „napřečtenou“…

E-Shop: shop.symbolic.cz

Vstupenky na E-shopu

DEJVY


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely