Oficiální stránky Symbolic Festu

Máme areál – máme vytoužené místo našeho SYMBOLICkého spočinutí.

Symbolic 2020 Topolná

… a rovnou bych začal slovy „né jen tak ledajaké místo“. Avizovaná změna areálu (která byla nevyhnutelná) nám nakonec opravdu málem zlomila vaz. Naše požadavky na nový areál nebyly vůbec malé. Možná bych spíš použil slovní spojení: „chtěli jsme něco ještě lepšího, než to co jsme dosud ve Dvorech měli“ a to se nám opravdu málem stalo osudným.

Zkrátím to – za poslední měsíce jsme viděli desítky areálů a mluvili snad se stovkou majitelů, pronajímatelů, provozovatelů… Věřte mi, že už jsme s ubývajícím časem ztráceli víru. Blíží se konec roku a nám bylo jasné, že pokud do konce listopadu nic neseženeme, budeme si muset začít balit „festivalová fidlátka“.

Jenže… my neradi prohráváme.

S neskutečnou úlevou a radostí v srdci bych Vám rád oznámil: MÁME AREÁL a opravdu… né jen tak ledajaký areál. SYMBOLIC OPEN AIR 2020 zakotví v obci Topolná u Uherského Hradiště. ANO, na Moravě. Chceme vrátit metal do míst, kde již dlouho chybí. Část mé rodiny pochází z Kroměříže (Petřínova pak od Olomouce) a tak je nám tento kraj více než blízký. Navrch genialita místa nazývaného „Bůrovce“ předčí ve všech směrech areál ve Třech Dvorech u Kolína. ANO, zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Od první chvíle, kdy jsme tento areál navštívili jsem věděl, že chci mít SYMBOLIC právě ZDE!!! Čekali jsme na vyjádření města více než 2 měsíce. Včera večer na zasedání (jehož jsme byli součástí) konečně padlo (po vyrovnaném) hlasování rozhodnutí.

Máme neskutečnou radost o níž se s Vámi chceme podělit. Konečně budeme mít kamenné sprchy, kamenné záchody (milovníci TOIek nemusí zoufat, i ty v areálu budou), svou kuchyni, jídelnu, bary, vinné sklípky, dvě stanová městečka přímo v areálu (takže hlídaná), přírodní koupaliště 200 metrů od brány a hlavně DRUHÉ KRYTÉ PODIUM. Opravdu jsme nechtěli pro další ročník NIC, co by nekorespondovalo s naší vizí nechat v SYMBOLICu růst něco vyjímečného.

Pro představu přikládáme pár fotek a to mi věřte, v reálu je vše ještě úžasnější.

Můžeme tedy spustit předprodej. Učiníme tak 15tého listopadu, ať máme dostatek času vše zprocesovat, zabalit a odeslat, aby „pod smrkem“ mělo pár z Vás (doufáme) stejnou radost jako my právě teď. Cena nakonec bude opět více než příjemná: 890 Kč (38 EUR) v předprodeji, 1050 Kč (44 EUR) na místě.

Díky za pozornost a… „na zdraví“, teď se totiž bude chvíli slavit.

DEJVY

P.S.: …NIKDY jsem ani na vteřinu nepřipustil, že by se sen o BRUTALITY, DEMONICAL, WOMBBATH, CONVULSE nebo HECATE ENTHRONED (…vůbec o budoucnosti SYMBOLICu) měl jen tak… ze dne na den rozplynout.