Oficiální stránky Symbolic Festu

Nespíme = hledáme!

Symbolic z pódia Benediction

Tak už to tak vypadá, že léto vytáhlo posmrkanej šnuptychl a začalo s ním mávat na všechny strany (volně přeloženo: „adieu karimatko, adieu stane a komáři, adieu festivaly“). Bylo to letos hoooodně plodné. Vlastně nebyl od května víkend, kdy bych se s někým z Vás na nějaké té akci nepotkal. ORTHODOX, MAZEC, CZECH DEATH FEST, OBSCENE, několikrát VOPICE, HELLS, SYMBOLIC, HUSMAN, BRUTAL, METALLICA, BACK TO SYMBOLIC, PUNK PIKNIK či INFERNAL. Být ženatý, tak už jsem regulérně zbaven práva na partnerský život. Bylo to náročné, ale smysluplné.

Tlačí nás bota s názvem areál. Neskrýváme tento fakt, a tak se pravidelně (v čase, který nám naše pracovní povinnosti dovolují) rozjíždíme po krásách naší země s cílem najít zázemí, kde bychom se SYMBOLICem na pár dalších let mohli zakotvit. Je to však těžší, než jsme si původně mysleli a tomu věřte, že nejsme žádní snílci. Areál vlastně hledáme již přes rok. Nejistota pronájmu třídvorského koupaliště je pro nás skličující. Pod tíhou možného vypovězení smlouvy (ve své podstatě kdykoli se najde někdo, kdo areál koupí) se těžko pracuje (a ještě hůř spí). Děkujeme Vám za vaše tipy, které posíláte, děkujeme, že Vám osud SYMBOLICu není lhostejný.

Mnohé festivaly již rozjeli předprodeje na rok 2020, mnohé vypustili první jména, na která se snaží přilákat své fanoušky. My hlavní headlinery příštího ročníku také zveřejnili a brzy v dalším zveřejňování budeme pokračovat. Následující ročník prostě bude, i kdyby se měl konat pouze na „přechodném“ místě. Tedy někde, kde bude do doby, než seženeme něco, co nás uchvátí, něco KDE BUDEME chtít společně s Vámi setrvat.

Jisté však je, že předprodej spustíme až v době, kdy toto místo budeme mít na 100 % potvrzené. Nejsme festival, který by chtěl plavat na vodě nejistoty. Na to si Vás, našich fanoušků, až přespříliš vážíme.

Možná se ptáte „k čemu je tedy vůbec tato novinka“. Odpovím Vám: chci jen, abyste věděli, že nic nabalíme, jedeme dál, máme pro Vás nová jména a pevně věřím tomu, že v brzké době i novinku ohledně areálu. Prostě nevzdáváme se. SYMBOLIC 2020 bude, i kdybychom měli polevit z některých námi nastavených nároků.

Díky za pozornost a snad brzy s dobrými zprávami „napřečtenou“.

Dejvy

Symbolic 2020