Oficiální stránky Symbolic Festu

Pár faktů, které činí festival SYMBOLIC naprosto výjimečným.

Symbolic Fest 2019

Možná to vypadá, že se právě teď chci začít být v prsa a vyzdvihovat cokoli, co by mohlo zvýšit šance stát se ještě úspěšnějším, než kam sahají naše skromná očekávání. Opak je pravdou přátelé. Aniž bychom cokoli plánovali sejde se na našem/vašem festivalu pár opravdu mimořádných situací, které (ať už festival dopadne jakkoli) povýší ony čtyři dny ve Třech Dvorech na mimořádné. Kde vůbec začít? Vezmeme to postupně.

Je to jen pár dní co finští DEMILICH oznámili, že SYMBOLIC fest bude společně s HELSINKI DEATH FESTEM (pořádaným na konci srpna) jedinou festivalovou Evropskou možností shlédnout tuto legendární kapelu.

To samé se vlastně dá říci o švédských INTERMENT. Ti dokonce v červenci a srpnu nevystupují festivalově VUBEC NIKDE. SYMBOLICký koncert tak bude jejich prázdninově jediný.

Neskutečné se pak zdá býti prohlášení švédských GOD MACABRE, kteří se před nedávnem nechali slyšet, že v roce 2019 hodlají odehrát JEN a POUZE jeden jediný koncert. ANO, hádáte správně – bude to ten náš ve Třech Dvorech na SYMBOLIC festu.

Americká MORTA SKULD pak hlásí, že jediným letním návratem do Evropy (poprvé za svou kariéru se kapela letos v květnu podívala do Evropy díky NETHERLANDS DEATHFESTu) bude zastávka ve Třech Dvorech na SYMBOLIC festu. Opravdu se kapela vypraví do Evropy POUZE PRO VÁS.

No a na závěr třešnička. Dle oficiálního prohlášení našich headlinerů BENEDICTION se SYMBOLIC už navždy stane posledním koncertem, který s kapelou odzpívá jejich dlouholetý frontman Dave Hunt. Legendární parta z Birminghamu ještě neohlásila nástupce, nechala se však slyšet, že má chuť si u nás dopřát bujarého večírku Daveovi „na rozloučenou“.

Výše zmíněným výčtem faktů, se pak pro nás všechny může stát SYMBOLIC festival naprosto vyjímečným, ve smyslu „nezapomenutelným“. Prosím, nezapomeňte si sebou vzít dobrou náladu a chuť se v oněch čtyřech červencových dnech bavit společně s námi. Uvidíme se …

Dejvy

Symbolic Fest 2019

Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely