Oficiální stránky Symbolic Festu

Předprodej na SYMBOLIC 2019 zahajujeme již v sobotu 1. 9.!

Vstupenka Symbolic

Prázdniny jsou skoro v tahu a my slibovali, že na jejich sklonku zahájíme předprodej vstupenek na třetí ročník SYMBOLIC festu. Bylo pro nás těžké určit cenu, když do festivalu zbývá ještě bezmála 11 měsíců, navrch když stále jednáme s potencionálními headlinery. Nakonec jsme se však shodli na následujícím:  

Jednodenní vstupné na středu necháme za symbolických 250 Kč  / 11 EUR. 100 nejrychlejších fanoušků od startu předprodeje dostane své lístky za 690 Kč / 31 EUR. Po vyprodání první 100lístkové edice najedeme na předprodejní cenu 790 Kč / 36 EUR, která se udrží až do otevření bran areálu ve středu 17. 7. Na místě pak budou lístky k zakoupení za cenu 850 Kč / 39 EUR, přičemž jsme vyhověli zájmu o jednodenní lístky a tak v sobotu budete moci zavítat do areálu za 450 Kč / 20 EUR.

Novinkou budiž, že opouštíme spolupráci s předprodejními TICKETSTREAM. Letos tedy poprvé budete moci získat lístky JEN na našem e-shopu nebo u Slovenských IMMORTAL SOULS / SLOVAK METAL ARMY. Tímto se tedy posouváme k vlastní grafice lístků, kterou můžete vidět nad tímto textem. NAVRCH – prvních 100 fanoušků kteří zakoupí lístek v předprodeji, dostane jako dárek i originální nášivku SYMBOLIC (žádný tisk – poctivá výšivka). Pokud pak dorazí na festival s našitou nášivkou, čeká je u vstupu nějaké to překvapení.

Vzhledem k atraktivnosti line-upu máme za to, že cena je opět velice příznivá. Berte to jako … takový dárek od nás s Petřínem k našim narozeninám, které hodláme SYMBOLICem opět oslavit.

V sekci potvrzené kapely máte zatím seznam všech kapel s kterými „jsme si už plácli“ včetně exkluzivních amerických MORTA SKULD, kteří doteď ještě NIKDY nehráli v Evropě, nebo švédských GOD MACABRE, kteří se snad ještě NIKDY neobjevili ve střední Evropě (potažmo tedy tady u nás v Čechách či na Slovensku). Myslím pak, že o exkluzivnosti finských DEMILICH také netřeba diskutovat, páč ti se tu stejně jako švédští INTERMENT objevili JEN jednou a to již před drahnou dobou.

S výčtem kapel ještě zdaleka nekončíme… každým dnem makáme na namíchání koktejlu, který Vám způsobí nezapomenutelný zážitek. Uvidíme se…

Symbolic Fest 2019

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely