Oficiální stránky Symbolic Festu

Finští DEMILICH na SYMBOLIC festu 2019!

Demilich

Když jsem dával dohromady line-up prvního ročníku SYMBOLIC festu, s rukou na srdci vám přísahám, že mě ani ve snu nenapadlo, že tu budu jednou sedět (navrch takhle brzy) a ve vší vážnosti vám budu sdělovat cosi ve stylu… „Domluvili jsme pro vás jednu z nejoriginálnějších kapel Death Metalové historie. Kapelu, která inspirovala mraky následovníků, kapelu, jejíž jméno je synonymem pro osobitost pevně zakořeněnou v tradici a poctivosti“. Opravdu nikdy bych nevěřil, že už rok po prvním ročníku doprovodím na „naše“ pódium legendy typu XENTRIX nebo CANCER. Že budu slyšet chválu od lidí z ENTRAILS, REVEL IN FLESH, FORGOTTEN SILENCE,… nebo cítit upřímnost v podání ruky od té obrovské spousty dalších kapel, které se za ty dva roky na SYMBOLICKém pódiu vystřídali.

Dle line-upu letošního ročníku (a toho co jsme zatím odtajnili z ročníku příštího), je vám asi jasné „o co nám v prvé řadě jde“. ANO, chceme si plnit SNY – sny jenž se zrcadlí v tom, dovézt do Třech Dvor kapely, které jste ještě nemohli (stejně jako my) vidět, společně s kapelami, které tu vystupují opravdu sporadicky.

MORTA SKULD ještě NIKDY nehrála za svou 28 letou historii v Evropě. GOD MACABRE se ještě NIKDY za 29 let své existence NEOBJEVILI v Čechách a DEMILICH? Ti tu hráli JEN jednou… a upřímně? Kdo je tehdy v Jaroměři viděl? Proto jsme se také s kluky spojili a plácli si. Je totiž smutné, když si uvědomíte, že naše malá vlast mohla přivítat tyto Finské pionýry technického Death Metalu JEN JEDNOU JEDINKRÁT, a to za bezmála 30 let jejich existence.

První ročník SYMBOLICu byla opravdu jen veřejná oslava narozenin. Druhý ročník se již probudil s přívlastkem FESTIVAL… festival, který MÁ BUDOUCNOST. Co přinese třetí, se dozvíme za necelý rok. Děkujeme vám za podporu… MY se vám na oplátku budeme snažit připravit víkend, na který doufáme NIKDY v životě nezapomenete.

Dámy a pánové… lektoři techniky a vytříbenosti… DEMILICH!

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely