Oficiální stránky Symbolic Festu

Pár „drobností“ před výkopem.

Symbolic Fest zástava

Ač jsem posledně sliboval, že novinkám se již do SYMBOLICu věnovat nebudeme, je potřeba ještě pár věcí zmínit. Bohužel převládají ty nepříjemné záležitosti.

Začal bych tedy asi jimi. A budu tu mít rovnou dvě. Bohužel došlo ke zrušení vystoupení kapel WOMB OF MAGGOTS a PHANTASMA. První nedorazí díky závažným zdravotním problémům zpěváka Ioannise. Opravdu se nejedná o nic, nad čím by se dalo mávnout rukou, takže nám nezbývá než držet palce a věřit v brzké uzdravení. Ioannisovi přejeme, aby rekonvalescence trvala co možná nejkratší dobu, abychom kapelu mohli v plné síle přivítat ve Dvorech napřesrok.

PHANTASMA pak nevystoupí z důvodu rozpadu. Ten bohužel přišel v ten asi nejnevhodnější okamžik. Vím, že se spousta z Vás těšila na vystoupení této legendární kapely. Nemám to jinak, ovšem po rozhovoru s Andym je mi jasné, že rozhodnutí kapely je nezvratné a tudíž definitivní.

Teď příjemné věci: Máme zástavu. Ano a vypadá úžasně (viz foto). Doufám, že nejenom pro nás (SECTESY) bude čest před ní rozpoutat své koncertní peklo.

Dále máme čas naší pekelné kulinářské soutěže. Pokud máte rádi pálivé jídlo určitě se nezapomeňte přihlásit u vstupu, abyste se mohli zúčastnit naší mutace „Plechové huby“, která bude na podiu (nebo možná spíš před ním) probíhat v pátek 6. 7 od 16:50 do 17:40.

Máme náhradu za PHANTASMU v podobě pekelně dobré kapely LEGION, která si svou DEATH METALovou zarputilostí se Slovenskou legendou vůbec nezadá a máme pro Vás připravený plný mrazák těch nejlepších nanuků, které jsme kdy měli možnost ochutnat. Samozřejmě absolutně přírodních. Na tuhle věc se těšte, protože tohle vaše chuťové buňky vystřelí do jiné dimenze …

Krátí se to, tak v sobotu 30. června na WARM UPu nebo v neděli 1. července na dětském dnu. Dáme žejdlík.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely