Oficiální stránky Symbolic Festu

Seznámení se s areálem letošního SYMBOLIC Festu.

Tři Dvory

Pokud sledujete náš Facebook (nebo naše stránky www.symbolic.cz), nemohli jste si nevšimnout náznaků toho, jak se náš areál začal během zimy měnit a to směrem k většímu pokrytí potřeb Vás, tedy SYMBOLICkých návštěvníků. Prostě chceme abyste se „u nás“ cítili opět o kus líp jak vloni.

Díky tomu jsme areál Třídvorského koupaliště krapet rozšířili.

Zaprvé je pro Vás připraveno zbrusu nové stanové městečko hned za areálem. Jedná se o krásnou rovnou louku, kde se Vám bude spát „jako by Vás do pivní pěny hodili“.

Tři Dvory

Zadruhé přibydou sprchy (4 dny festivalu jsou přeci jen 4 dny). Ty najdete na cestě k novému stanovému městečku. Otevřeny budou denně od osmé ranní do desáté večerní. Hned vedle nich najdete i umyvadlo pro vaší ranní hygienu.

Zatřetí přidáváme ještě jedno parkoviště. Myslím, že míst bude opět dostatek.

Zásadní změna se týká i pódia. Letos se poprvé kapely představí na 12×10 metrů velkém pódiu situovaném přímo na pláži. Pro Vás to znamená, že i když budete po pás ve vodě, budete krásně vidět na vše, co se bude na pódiu odehrávat. Na fotografii můžete vidět místo pro pódium (pravá strana) a celé hlediště/pláž.

I letos pak pojedeme na vlastní žetony. Za ty si budete moci koupit jídlo/pití či se osprchovat. Distro stánky (i těch bude dostatečné množství) budou fungovat klasicky na finanční hotovost. Navrch u našeho distro stánku zavádíme novou službu nabíjení mobilů. Pokud Vám prostě „dojde šťáva“, u nás si budete moci ZDARMA „dotankovat“.

Pivní místa plánujeme minimálně tři, abyste zbytečně nemuseli stát ve frontách.

Navíc pro Vaše bezpečí přibyde i stan záchranné služby který najdete u stanového městečka. Nestyďte se kdykoli kontaktovat naše krásné sestřičky.

Snad se těšíte stejně jako my.

Mapa Symbolic 2018
Orientační mapa areálu

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely