Oficiální stránky Symbolic Festu

GUTALAX v objetí replik lidských ostatků

Gutalax promo

JOJO, je to tak… opět si představíme (i když, je to vůbec v případě GUTALAX třeba?) další kapelu, jenž roztančí v pátek večer po dvacáté celé Tři Dvory. Mladíky z Křemže si užijeme nejenom my v areálu, ale stoprocetně i nejbližší sousedi Třídvorského koupaliště.

Gutalax logoVcelku se těším na následné reakce publika, které se nechtěně zúčastní záchodového tyjátru toho nejhrubšího zrna. Pevně věřím, že si doma nenecháte štětky, poklopy ani plné ruličky, aby kluci viděli, že i ten náš kraj umí být vychován a způsoben hostit velmistry fekálního žánru.

NBF logoJinak – s kluky z GUTALAX jsme se domluvili na „tupláku“. Většina z Vás ví, že pánové působí ještě v sebrance NBF. Tak si v pátek odpoledne dáme i je. Po KONFRONT a BACKFIST to bude třetí SYMBOLICký hřebík do Vašich HARD COREových srdcí. Máte se na co těšit…

 

Teď by se možná ještě slušelo vysvětlit nadpis nad novinkou.  Takže: vězte, že v tý naší Kolínský rovině funguje jistej sympaťák, jemuž učarovalo řemeslo. Sice… se vrhl na výrobu něčeho, za co asi u většiny populace plusový body nezíská, ale… ALE přátelé, když on je v tom, co dělá, tak dobrej.

Vy vlastně ještě nevíte, na co se onen sympaťák specializuje. Vězte tedy, že to je výroba replik lidských ostatků. Možná lehce zvrhlej koníček… ovšem pro mě fascinující.

Máte tedy doma volnou poličku? Co na ní šoupnout lidskou hlavičku? Žádnej problém, domluvili jsme pro Vás prodej pár kousků z FREDDYHO SHOPU i na SYMBOLICu u našeho stánku.

Zatím jukněte na web: https://www.freddyho-party.cz/

To je pro dnešek asi vše děcka…

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely