Oficiální stránky Symbolic Festu

Zvěřejnění LINE-UPu & další novinky nejen ohledně vstupného

Symbolic LINE-UP

Symbolic Warm-Up 2018Dva měsíce nás dělí od otevření našich festivalových bran. Ano, v sobotu 30. 6. totiž otevřeme areál ve Třech Dvorech pro první fanoušky, kteří zavítají na náš WARM UP.  Ten se ponese ve znamení uvolněné letní atmosféry. Stejně jako minulý rok zahrajeme my se SECTESY, ROXORBLUE BUCKS + navíc tento rok jsme si přizvali legendární sranda „ancábl“ z Brna s názvem YBCA. Minulý rok Vás dorazilo bezmála 300, pevně věříme, že letos se opět „pochlapíte“ a vytvoříte atmosféru, která se ponese areálem až do neděle 8. července.

I následující dny nehodláme zahálet. Na neděli 1. 7. pro Vás a vaše ratolesti připravujeme dětský den se spoustou soutěží, limonádou zdarma a zajímavých cen. Program bude opravdu bohatý, a to jak pro malé, tak i velké. Bude muzika, budou vystoupení… budou buřty… prostě a jednoduše chceme udělat něco i pro ty nejmenší a to nejenom pro ty „z metalových rodin“.

Pondělí a úterý 2. – 3. 7. pak přivítáme u piva kohokoli, kdo se bude chtít před-festivalově naladit. Otevřeno pro Vás bude 24 hodin což znamená NON STOP otevření jak hospody, tak kuchyně. Pokud pak večer dorazíte se španělkou a chutí si prostě užít léto BUDEME rádi.

Klasický SYMBOLIC se pak rozjede ve středu 4. 7. od 18ti hodin. Najíždět můžete samozřejmě již od rána, abyste si zabrali místo v kempu, které Vám bude nejsympatičtější. Stejné to bude i s místy na parkování – disponujeme jich dostatečným množstvím, ale parking „ve stínu“ bude stínově omezen. :-).  

Dostáváme se k jádru pudla této novinky, tedy k LINE-UPu. Na našich stránkách www.symbolic.cz jsme právě zveřejnili kompletní časový harmonogram festivalu.  Každý den nás zahlcujete dotazy „kdy bude hrát ta a ta kapela“, takže již můžete začít plánovat. Zdůrazňujeme že ve čtvrtek 5. 7. a v pátek 6. 7. jsou státní svátky, takže nemusíte přemýšlet nad tím „jak si to zařídit v práci s dovolenou“ (tedy samozřejmě, pokud se u Vás v práci na svátky hraje).

Další dotazy jsou na jednodenní vstupné – upřímně? Byli jste někdy na čtyřdenním festivalu se zahraničními headlinery za cenu toho našeho? Při rozpočítání na kapely to vychází, že za jednu kapelu na SYMBOLICU zaplatíte necelých 10 korun. Je to NÁŠ narozeninový dárek VÁM, našim fanouškům. Takže stejně jako loni ani letos neplánujeme jednodenní vstupné.

Věřím, že se těšíte stejně jako my… uvidíme se ve Dvorech!

Dejvy   


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely