Oficiální stránky Symbolic Festu

„Hodobóžovej“ pivní speciál a príma soutěž pro nejotrlejší… to jsou další SYMBOLICké novinky pro dnešní den!

Novinka 20180426

Nejen hudbou živ je festival… tedy abych byl přesnější: NEJEN hudbou bude živ je náš festival. Ano, na pódiu se u nás sice během čtyř dnů vystřídá bezmála 60 kapel, ovšem nám je vlastní chtít ještě víc… a tak vězte, že bude soutěž…

Netuším, jak bych jí (jakožto „paprikovej panic“) nazval, takže řeknu jen: máte rádi jídlo vostrý, vostřejší či dokonce úplně nejvostřejší? Pak u nás budete správně… Chystáme totiž pár z Vás pohostit tím nejvostřejším co se nám bude válet v kuchyni.

Prostě a jednoduše: Náš kuchař pár z vás chce vyzvat na souboj – ten kdo vydrží až do konce jeho „hostiny“ od nás dostane hodnotnej dar. Hubu mu to sice asi nezchladí, ale minimálně bude v tom dárku vypadat dobře… 🙂 Tak co, máte chuť se nechat vyzvat? Nebo raději (jako já) sklopíte uši a přiznáte si, že co se týče papriček „nejste chlap“. Je to na vás…

Jak se do naší kulinářské soutěže přihlásit Vám prozradíme již brzy… Takže buďte ve střehu, počet „soutěžících“ totiž bude omezený.

Z jiného soudku je pak zpráva druhá… a to doslova a do písmene. Tak dlouho jsem naléhal „že by to chtělo něco pivně speciálního“ až mé přání bylo vyslyšeno. Dámy a pánové, již za pár dnů se začne vařit SYMBOLICkej speciál. A aby pasoval k našemu festu, bude metalově „nakouřenej“.

Limitovaná edice zalahvované nakouřené 13ky bude k mání do vyprodání zásob. Ovšem aby se jednalo o raritu, dáme do prodeje jen 200 lahví se speciální etiketou.

Tak co, těšíte se? My MOC!!!

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely