Oficiální stránky Symbolic Festu

Středeční HEADLINER smete Třídvorské koupaliště silou úderného HARDCORU!

konfront

ANO, krom toho, že milujeme jakékoli formy METALu, máme slabost i pro skočné, upřímné a energií napěchované HC.

Středa pro nás bude výjimečná. V naší historii totiž bude první a tak jsme si řekli „pojďme jí udělat jinak“. Pojďme připravit něco, co by bylo důstojné startu druhého ročníku SYMBOLIC festu. Pro tento účel jsme oslovili různožánrové, přesto však skvělé kapely z ranků, které by se asi na žádné jiné akci v pořadí, v jakém je zamýšlíme, nepotkali.

Death metal totiž bude střídat symfonický metal, tomu „naplácá na holou“ brutální Death/Grind, který vzápětí nahradí energický HC/Grind.

Pak si oddychneme u gotiky, kterou vyzve na souboj HARD COREové běsnění toho nejhrubšího zrna… A TOMU věřte, že středeční večírek tímto ještě končit v žádném případě nebude. Na závěr si totiž dáme řádnou porci elektroniky. Zní Vám to bláznivě? Pak se těšte na kompletní zveřejnění LINE UPu, které plánujeme nahodit na naše stránky www.symbolic.cz začátkem května.

Rádi vše odkrýváme po kouscích a tak Vám teď jen prozradím, že onu HARD COREovou jízdu rozjedou ve středu po 11. večerní legendární KONFRONT!!! Na tohle se secsakra těšíme, jejich show jsou totiž vyhlášené nespoutanou energií a… však uvidíte a uslyšíte.

Uffffffff… tolik k dnešní várce novinek. Brzy se přihlásíme znovu – festival se blíží a tak se Vám teď budeme připomínat častěji.

Dámy a pánové… „vocelovej vobojek“ kolem krku se začíná utahovat s prvními tóny pražských KONFRONT!!!!

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely