Oficiální stránky Symbolic Festu

I letos bude Warm-Up!

Symbolic Warm-up

Ano, tohle je věc, o kterou Vás (ani sebe) rozhodně nechceme připravit. WARM UP tedy i v roce 2018 bude. A bude větší, než si myslíte.

Opět pro Vás vystoupíme MY se SECTESY, opět se zastaví kamarádi z ROXORBLUE BUCKS a na závěr (až do brzkých ranních hodin) zahrají k tanci i k „békání“ legendy cha-cha bigbítu YBCA z Brna. Bude se slavit, bude se pít, bude se… vzdorovat blbý náladě.

Vstupné bude letos dobrovolné – „co dáte, to dáte“ – my vše předáme kapelám, aby to bylo následně bez milosti propito. Prostě, chceme onen sobotní večer udělat nezapomenutelný jak kapelám, tak Vám, našim návštěvníkům…

A teď zpět na začátek. Zaznělo zde, že letos bude WARM UP větší, než si myslíte. ANO, je to tak!!! V sobotu 30. června se otevřou brány třídvorského koupaliště, aby přivítali první návštěvníky s tím, že se nezavřou až do neděle 8. července.

V neděli, v pondělí i úterý, (tedy 1. – 3. 7.) Vás rádi přivítáme v areálu u piva i něčeho dobrého k jídlu. Otevřené pro Vás bude jak stanové městečko, tak hospoda i stánek s jídlem. Každý večer hodláme vytáhnout bedny nebo „španělky“ a užít si s těmi kdož si vezmou volno v háku prázdniny se vším všudy.

Tak tedy zkraje prázdnin ve Dvorech lumpové! Těšíme se na Vás.

Dejvy


Facebook Twitter Instagram Shop Vstupenky Potvrzené kapely