Oficiální stránky Symbolic Festu

Holba bude na čepu i příští rok!

Holba, ryzí pivo z hor

Dokonáno jest – MÁME HOLBU!!!

Skvělé zprávy takhle při pátku. Plácli jsme si s vedením Hanušovického pivovaru (v což jsme tajně doufali) a upekli tak spolupráci i na příští ročník SYMBOLIC festu.

Holba na Symbolic FestuZa sebe mohu říci „jsem nadšen“. NEBUDEME čepovat NIC, co nám nechutná, či za čím si nestojíme JEN PROTO, že nám bude nabídnuta lepší cena. Na tohle rovnou zapomeňte!!!!!!! 

Upřímně: za celou dobu konání SYMBOLIC festu 2017 jsem nezaznamenal jedinou výtku, která by se týkala kvality námi nabízeného pivního „menu“. Neříkám, že tyto výtky neproběhly, já je však nezaznamenal. Z tohoto jsem vydedukoval, že na Vaší straně panovala spokojenost. Proto jsme o spolupráci s HOLBOU stáli i nadále.

Opět tedy bude klasika v podobě HOLBY ŠERÁK, opět bude (skvěle přijaté) ovocné nízkoalkoholické pivo, opět bude tmavé pivo a opět i nějaký ten speciálek. Máte se prostě na co těšit.

A důležitá zpráva na závěr : i přesto, že všechny pivovary zdražili (což se nevyhnulo ani HOLBĚ) my cenu piva necháme na ceně jaká byla letos. Pro Vás prostě… jen to nejlepší!!!!!!!!!!!!!

Dejvy