Oficiální stránky Symbolic Festu

Představení dalších kapel a další novinky!

sax

Hell-o děcka!

Vim, vim… vypadá to, že se válíme a se štanglí lovečáku (musí tu prej bejt lovečákt, jinak by to nebyla novinka) doma v obýváku plácáme ty svý krasomily po zadnici. Přátelé, opak je pravdou – je to jen pár dní, co se nám na katastrálním úřadě v Kolíně podařilo vypátrat, komu patří ta nádherně rovná a příjemně měkoučká louka za areálem. JOJO, máme v plánu Vám z ní udělat luxusní stanové městečko. Dokonce jsme našli i místo pro sprchy abyste si navzájem příjemně voněli. Prostě a jednoduše nelelkujem (vlastně jak kdo….).

Stále také jednáme s hlavním headlinerem a dolaďujeme podmínky vystoupení. Chceme pro Vás něco exkluzivního a tak slibujeme: exkluzivita bude a já pevně věřím tomu, že to bude něco CO JSTE JEŠTE NIKDY NEVIDĚLI (a pokud ano, tak né ve složení v jakém uvidíte u nás).

Než však zveřejníme podrobnosti, měl bych pro Vás zprávu, která udělala v posledních dnech neskutečnou radost mě. Nemám už sílu ukecávat Medvěda (FORGOTTEN SILENCE) aby dal dohromady na jeden koncert legendární SAX – ten borec je tak tvrdej na škubání, že si to ani neumíte představit, ALE povedlo se mi něco, co ještě NIKOMU. Na SYMBOLICu 2018 sice NEVYSTOUPÍ SAX, ale zazní minimálně jedna skladba z geniální fošny „zóna strachu“. Ano – poprvé od roku 1993 kdy se kapela oficiálně rozpadla zazní naživo něco z týhle MEGAPLATNĚ a to v podání jeho nové party GÖTTERDAMMERUNG.

Neskutečné se stalo realitou! Uffff….

Dejvy

PS. Ten pacholek mi nechce říct která zazní, tak tady máte celou desku i s GÖTTERDAMMERUNG…