Oficiální stránky Symbolic Festu

Entrails dalším z headlinerů!

entrails

HELL-o děcka …

Jelikož jsme muži činu, vytříbeného vkusu a … sveřepých ideálů je nám vlastní státi si za svými rozhodnutími. Ano, rozhodli jsme se po skvělém startu do festivalového závodu (naším SYMBOLICkým nultým ročníkem) vyrazit na ten běh k nesmrtelnosti příští rok znovu. A Vás bysme na tu „pekelnou jízdu“ rádi vzali sebou.

Je čas po REVEL IN FLESH odtajnit dalšího headlinera daného dne. Tímto headlinerem se stávají švédští ENTRAILS. Death metalová bruska ze země, která dala světu takové pojmy jako jsou třeba DISMEMBER, ENTOMBED nebo GRAVE. Právě odkazy na tyto ikony najdete v hudbě námi oslovené čtveřice, pevně stojící na piedestálu legendární stáje METAL BLADE records.
Doufám, že sdílíte naši radost z námluv, které se myslím vydařili na výbornou.

S ENTRAILS navrch přinášíme první várku kapel, které se ve Třech Dvorech u Kolína v termínu 4-7.7.2018 také objeví. Celkový počet vystupujících se nakonec ustálí na počtu vcelku úctyhodných 60ti souborů!!!!!!!! Myslím si, že se máte opravdu na co těšit. Rádi bysme Vám totiž v časovém prostoru nedehonestujícím vystupující, představili kapely, o kterých si myslíme, že by mohli stát za Vaši pozornost. Pečlivě pro Vás vybíráme z naší i světové scény jména, která nás oslovila, bohužel mnohdy jména, která přes politiku některých větších festů nedostávají prostor k existenci jim vlastní – tedy ke koncertování.

Co Vám navrch na tomto místě právě teď ještě mohu slíbit je minimálně JEDEN hlavní headliner celého SYMBOLIC festu 2018 s kterým již několik měsíců intenzivně jednáme. Vše se dozvíte až uzraje ten správný čas.

No a na závěr dnes ještě předprodej. Jelikož prostor ve Třech Dvorech není nafukovací a nám jde především o Váš komfort, chápeme Váš zájem zajistit si vstupenku na SYMBOLIC FEST 2018 v dostatečném časovém předstihu, navrch za předprodejní cenu. Proto si již za pár dnů budete moci přes ověřeného prodejce TICKETSTREAM zakoupit v pohodlí domova lístek za příjemných 580,- Kč.

Tímto se tedy dostáváme na ještě nižší cenu než letos, bráno v přepočtu „Vámi vydaný peníz, za námi dodanou jednu vystupující kapelu“. Opět to berte jako takový narozeninový dárek, který Vám s Petrem hodláme dát k těm našim SYMBOLICem slaveným narozeninám. Snad jsme Vám udělali všemi těmito novinkami radost. Věřte, že zdaleka nekončíme!! Díky za pozornost….

DEJVY