Program

Hledáte další info o kapelách? Podívejte se na potvrzené kapely ročníku 2018!

30. 6. 2018: WARM-UP

Sobota
Saturday

20:00SectesyDeath (old school)
21:00RoxorHeavy
22:00Blue BucksHard Rock
23:00YBCA"HaHa" Rock'n'Roll

1. 7. 2018

Neděle
Sunday

10:00Dětský den / Children's day

4. 7. 2018

Středa
Wednesday

18:00SCARS OF THE INSANEAlternative
18:30HUMAN SCUMDeath
19:20RISSLASymphonic Hard Rock
20:20DEWDROPDeath / Grind
21:20DISFIGURED CORPSEHardcore / Grind
22:20BRATRSTVO LUNYPost, Gothic Rock
23:20KONFRONTHardcore
00:20OTUS HOBSTElectro
01:10Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!

5. 7. 2018

Čtvrtek
Thursday

12:00NARCOLEPTICDeath / Grind
12:30SELFEXILEDoom Rock'n'roll
13:20DEEP THROATHGrind
14:10SECRET OF DARKNESSDeath / Black
15:00HANTAThrash
15:50PIKODEATHThrash / Death
16:40DESIRE FOR SORROWMelodic Black
17:30AGGRESSIVE TYRANTSGrind / Hardcore
18:20ELYSIUMMetal
19:10MELANCHOLY PESSIMISMDeath / Grind
20:10RAMCHAT [SK]Black
21:10SECTESYDeath (old school)
22:10XENTRIX [UK]Thrash
23:10NECROVILE [RO]Brutal Death / Grind
00:10BACKFISTHardcore
01:10Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!

6. 7. 2018

Pátek
Friday

10:30CONGENITAL ANOMALIESDeath
11:00KOLOSSThrash / Death
11:50MENTALLY CORRUPTEDHardcore / Death
12:40CRYSTALEPSYSlam Death
13:30SIXTH DIMENSIONThrash
14:20NEUROTIC MACHINERYMetal
15:10FEEBLE MINDEDDeath
16:00NBFHardcore / Metal
16:50DEAF & DUMBDeath
17:40GÖTTERDÄMMERUNGFuneral Thrash
18:30WOMB OF MAGGOTS [GR]Death
19:20FORGOTTEN SILENCEHeavy / Experimental
20:20GUTALAXGrind Rock'n'roll
21:20PHANTASMA [SK]Death / Black
22:20ENTRAILS [SWE]Death
23:20SAMSARA [SK]Doom / Death
00:20CASKET [GER]Death
01:10Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!

7. 7. 2018

Sobota
Saturday

10:30MARANADeath
11:00BEAST WITHIN THE SOUNDMetal
11:50DAERRWINPost Black / Shoegaze
12:40DPKDeath / Grind
13:30CRANIAL CARNAGEDeath
14:20BAD VICTIMDeath Soul
15:10NAHUMDeath / Thrash
16:00RETURN TO INNOCENCESymphonic
16:50PERFECITIZENDeath / Grind
17:40GLOOM [SK]Gothic
18:30SORATHBlack
19:20TORTHARRYDeath
20:20MORIBUND OBLIVION [TR]Black
21:20REVEL IN FLESH [GER]Death (90's styled)
22:20CANCER [UK]Death
23:20ABSTRACT [SK]Experimental
00:20KAZISVĚTGrind
01:10Reprodukovaná hudba celou noc! / Recorded music over the night!

Symbolic LINE-UP

Změna programu vyhrazena!